JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN

12,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në lagjen Vullnetari, Elbasan.
Sipërfaqja e apartamentit është 68 m² e organizuar në 1 dhoma gjumi, kuzhinë+aneks, tualet dhe ballkon. Jepet me qira me çmimin prej 12 000 lekë/muaj.
Për më shumë informacione ose nje vizitë në pronë na kontaktoni 069 204 5100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Qira

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share