fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në:
Sallon + kuzhinë,
1 dhomë gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një mobilim bashkëkohor.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 60 m² dhe jepet me qira për 20.000 Lek/ muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share