fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

25,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN “28 NËNTORI”, ELBASAN.

Apartamenti ka një lokacion të favorshëm, në një zonë lehtësisht të aksesueshme.

Sipërfaqja: 78 m2.

Organizohet në:
2 dhoma gjumi,
1 sallon+ kuzhinë,
1 tualet ,
2 ballkone.

Apartamenti është i kompletuar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një mobilim bashkëkohor.

Çmimi i qirasë: 25.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share