JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË MYSLYM SHYRI, TIRANË

300 EUR / Muaj

Përshkrimi

Apartamenti me sipërfaqe 65 m² ndodhet në Myslym Shyri, një ndër zonat më të mira dhe të këkuara të Tiranës. Organizohet në: 2 dhoma, kuzhine, 2 ballkone, banjo. Jepet me qira totalisht i mobiluar me kushte shumë të mira për vetëm 300 €/muaj. Për më shumë informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitur

Features

Share në mediat sociale

Share