JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

250 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NË QËNDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkone .

Prona ka një sipërfaqe totale prej 115 m² dhe jepet me qira për 250 Eur/ muaj.

Ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri të mirëadministruar.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share