fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI PRANË RRUGËS SË BARRIKADAVE, TIRANË

600 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI PRANË RRUGËS SË BARRIKADAVE, TIRANË

Çmimi: 600 euro / muaj

Vendndodhja:Rruga e Barrikadave pranë Mon Amour, Tiranë

Apartamenti organizohet në korridorin i cili bën shpërndarjen e ambjenteve në sallonin e ndenjes bashkë me këndin e gatimit të vecuar me dalje në ballkon, dy dhoma gjumi të dyja me akses dalje përsëri në ballkon dhe 2 tualetet.

Zona ku ndodhet apartamenti është më e preferuara në Tiranë dhe ka pranë shumë facilitete si kopshte, shkolla, klinika, farmaci, markete,shërbime të ndryshme, linja urbane, etj.

𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘇𝗶𝗺𝗶 𝗶 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝗶𝘁:
1 Ambient ndenje + gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon I bollshëm
1 Korridor

Detaje të tjera:
– Vetëm 2 minuta larg Qendrës së Tiranës
– Në çmim përfshihet edhe 1 post parkimi (garazh)
– I rikonstruktuar, elektrike dhe hidraulike të reja
– Izolim Akustik
– Orientimi I apartamentit bën të mundur që të jetë me dritë natyrale gjatë gjithë ditës

Banesa ndodhet në katin e 4-të të banimit të një pallati të ri.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
Blerim Fallanaj
☎️ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share