fbpx

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE E PA MOBILUAR, ELBASAN.

20,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, NË LAGJEN VISARION XHUVANI, ELBASAN.

Sipërfaqja e pronës është 70 m2 e çertifikuar.

Zona në të cilën ndodhet ofron të gjitha mundësitë dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte.

Organizohet në :
Sallon+kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet.

Jepet me qira në një çmim prej 20.000 Lekë/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share