fbpx

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1+ VERANDE, 21-DHJETORI, TIRANE

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1+ VERANDE, 21-DHJETORI, TIRANE.

E arreduar dhe restauruar totalisht.
Mobilim bashkekohor.

Siperfaqe 61 m2.
Kati 4 pallat ekzistues, pa ashensor.

Organizohet ne:
sallon + kuzhine
1 dhome gjumi
1 tualet
veranda ne tarace.

Ngrohja e dushit realizohet nepermjet paneleve diellore.

Cmimi i qirase eshte 400 Euro/Muaj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share