JEPET ME QIRA TRUALL TEK RRUGA E QELQIT KOMBINAT, TIRANË

1 EUR / m2

Përshkrimi

Jepet me qira truall 1850 m² dhe 640m² kapone tek rruga e qelqit Kombinat, Tiranë. Trualli ka hapësirë të bollshme kurse kapanonia mundë të përdoret si magazin, fabrik mallrash etj. Jepet me cmimin 1€/m². Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 601 1333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Qira

Share në mediat sociale

Share