JEPET ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË SAUK TË VJETËR , TIRANË

1,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA VILË 2 KATËSHE NË SAUK TË VJETËR , TIRANË.

Sipërfaqja e pronës është 150 m2 secili kat.

Vila është e ndarë në dy kate dhe e organizuar në: kuzhinë + aneks, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe verandë .

Prona gjithashtu disponon vend parkimi.

Jepet me qira për 1000 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355696032222

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share