OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1, SHENGJIN, LEZHE

400 EUR / m2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 Shëngjin, Lezhë. Apartamenti ndodhet përballë shetitores Wilson dhe Portit. Pallati është 9 katesh me punime cilësore. Organizohet në sallon kuzhinë + ballkon, dhomë gjumi + tualet. gjysëm i mobiluar, ndodhet në katin e parë siper dyqaneve dhe ka pamje nga deti. Për më shumë informacione na kontaktoni!

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shengjin
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitur

Share në mediat sociale

Share