fbpx

!! PORTO LALZI !!

182,320 EUR / Total

Përshkrimi

!! PORTO LALZI !!

🏠 APARTAMENT 1+1+GARDEROBË NË SHITJE

📌 Hamallaj, Durrës

➡️ DES sjell në shitje apartament me tipologji 1+1 , në një ndër rezidencat më të reja të ndërtuara në Gjirin e Lalzit

📐Sipërfaqe Totale: 91.16 m2
📐Sipërfaqe Neto: 80.46 m2
📐Sipërfaqe e përbashkët: 10.46 m2

🏢 ‘Porto Lalzi’, me nje shtrirje rreth 28 hektare, emri i te cilit vjen nga vet porti turistik brenda tij, ku deti hyn rreth 700 metra ne toke, (me nje gjeresi prej 60m dhe thellesi prej 2.5 m) duke krijuar keshtu nje basen ujor eshte i vendosur ne fshatin turistik Hamallaj.
Kompleksi do te kete brenda tij nje qyteze te quajtur ‘Cittadella’, ku do te gjenden restorante, dyqane dhe sherbime te shumta ne pershtatje me nevojat dhe kerkesat e banoreve. Rreth e rrotull tek pjesa e apartamenteve do kete pishina te dedikuara per keto rezidenca.

➖Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
➖Apartamenti ka një orientim perëndimor
➖Gjelbërimi i cili do të përdoret në sistemimin e jashtëm, do të jetë bimësi e ulët e cila përfshin bimë si levander, dhe bimësi e mesme si pishat e vogla,

⭕️Organizimi i apartamentit:
* 1 Sallon
* 1 Ambient gatimi
* 1 Dhomë gjumi
* 1 Garderobë
* 1 Korridor
* 1 Tualet
* Ballkon

⭕️Detaje të tjera:
* Kompleks i vitit 2023
* Pagesë me këste
* Kati 1-rë banimi , godinë 5 katëshe me 1 kat nëntokë

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
𝐀𝐍𝐈𝐒𝐀 𝐉𝐀𝐔𝐏𝐈
☎️ +355 69 703 2244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share