fbpx

SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ , ELBASAN.

35,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ‘DYLI HAXHIRE’ , ELBASAN.

I përshtatshëm për modele të ndryshme biznesi.

Sipërfaqja totale 50 m2.

Disponon dokumentacion të rregullt pronësie dhe hipotekor.

Ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit.

Aktualisht ambjenti eshte i dhênë me qira.

Cmimi 35.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share