SHITET AMBJENT BIZNESI PRANË QENDRËS, SHKODËR

1,000 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANË QENDRËS, SHKODËR

Sipërfaqja totale është 203 m2.

Ambjenti ka ndarje me 7 dhoma dhe 1 ballkon, si dhe është i pajisur me 2 tualete.

Pozicionimi i tij është mjaft i favorshëm për lloje të ndryshme biznesesh.

Shitet me çmimin prej 203.000 euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 400 2428

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share