fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ALI DEM,TIRANË

82,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ALI DEM,TIRANË

Çmimi: 82.000euro

Sipërfaqe e apartamentit 56 m2

📍Vendndodhja :Ali Demi, Tiranë

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 4-të (jo ti fundit) banimit në një pallat egzistues, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti

➖Tipologjia 1+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + gatimi
🛏️ 1 Dhomë gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌DETAJE

☑️Plani/metri të rregullta
☑️Cilësi maksimale ndërtimi
☑️Termoizolim

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumëllojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
☎️ 0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share