fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË DELVINË

18,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË DELVINË

Detaje për apartamentin:

-Është një ndër zonat më të preferuara dhe te kërkuara në Delvinë duke pasur të aksesueshme dyqanet, marketet.
-Pallat ekzistues

Sipërfaqe Totale : 62.7 m2.

Organizimi :

-Sallon + kuzhinë
-1 Dhomë gjumi
-Korridor

Apartamenti ndodhet në katin e 2-te

Cmimi : 18.000 Euro / Total

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë!

📞 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭:
👩‍💻Arsjola Zhupa
📲 +355692045103
📧arsjola.zhupa@desrealestate.al
🌐 𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐞𝐬𝐫𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞.𝐚𝐥
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Delvine
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share