SHITET APARTAMENT 1+1 NË FRESK, TIRANË.

59,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË FRESK, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë të Freskut, me drejtim nga lindja.
Ka një sipërfaqe totale prej 71.3 m2 dhe organizohet në: 1 dhomë gjumi me sipërfaqe të bollshme, 1 sallon + kuzhinë, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, dhe i administruar shumë mirë.
Çmimi: 59000 Euro/total, i negociueshëm.
Për më shumë informacion ose/dhe një vizitë të detajuar, kontaktoni në: +355692045108.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share