fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

19,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organizuar në dhomë gjumi, kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një palati me 3 kate. Shitet me çmimin prej 19 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 40 35 476

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Lushnje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share