fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ‘HAXHIAS’ ELBASAN.

3,700,000 LEK / m2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ’HAXHIAS’ , ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 55 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati ekzistues.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Çmimi është 3.800.000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: ☎️ +355 69 20 45 100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share