SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN.

3,000,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN VULLNETARI, ELBASAN.

Apartamenti është i sapo rikonstrukturuar dhe organizohet në 1 dhomë gjumi, sallon + kuzhine, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Disponon 60m2 dhe ndodhet në katin e tretë të një pallati egzistues.

Posedon dokumenta të rregullta pronësie dhe vjen në shitje me një çmim prej 3.000.000 lekë/ total.

Për më shume informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +35569 20 45 100.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share