fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË NJË KOMPLEKS NË NDËRTIM NË SARANDË

1 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË NJË KOMPLEKS NË NDËRTIM NË SARANDË

Sipërfaqe : 67.74

Kati i dytë i banimit

Apartamenti është pjesë e projektit të një prej resorteve më luksoze dhe unike që po ndërtohen në bregdetin Jonian duke ndërthurur komoditetin,luksin dhe teknologjine e fundit inxhinjerike.

I ndodhur 10m larg detit ky resort është vendi perfekt për të pushuar dhe shijuar qetësinë, privatësinë dhe gjithë facilitetet e ofruara.

Për më shumë informacione na kontaktoni :

+355 69 20 45 103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share