fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË TIRANË

91,700 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË TIRANË

Çmimi: 91.700 EURO

Sipërfaqe: 73.36m2

Vendndodhja : Selitë , pranë Universitetit Marin Barleti. Tiranë

Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të banimit në një pallat të ri me ashensor.
Organizohet nga korridori, ambienti I ndenjes+gatimit , 1 dhomë gjumit me dalje në ballkon dhe tualeti.

Tipologjia 1+1
1 Ambient ndenje
1 Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Korridor
1 Ballkon

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë e cila të mundëson një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe shërbime të shumëllojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapësira te gjelberta, transport publik e shume të tjera.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
ALDO DOKA
0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share