fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E UJIT TË FTOHTË PAMJE NGA DETI, VLORË.

87,100 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN E UJIT TË FTOHTË ME PAMJE NGA DETI, VLORË.

Pallati është ndërtim i ri dhe gjendet në zonën kryesore ekonomike dhe sociale të qytetit, si dhe më të aksesueshmen.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimi.
Orientimi Perëndim.

Sipërfaqja totale e apartamentit : 67,4 m2.

Organizohet në :
Sallon + kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon.

Ka mundësi për garazh privat jashtë çmimit.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi 87.100 Euro / Total.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share