fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 , RRUGA EGNATIA, TIRANË

98,000 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 , RRUGA EGNATIA, TIRANË

Çmimi:98000 Euro/Total
Vendndodhja: Rruga “Egnatia”, Don Bosko, Tiranë

Sipërfaqe Totale : 75.38 m2
Sipërfaqe Neto: 65.08 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 10.3 m2

Rezidenca është një godinë banimi dhe shërbimesh 7 dhe10 kate mbi tokë, 3 kate parkimi nën tokë, e cila ndodhet në Rrugën “Egnatia”, Don Bosko, Tiranë.

-Godina është në një nga zonat më të mira të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të
rehatshme.

Organizimi:
1 sallon + ambient gatimi
1 dhomë gjumi
1 Korridor
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 8-të
Pallat i ri
Ashensor
Ndriçim natyral
Termo Izolim dhe iziolim akustik

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:

+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  8
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share