fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT , TIRANË

78,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT , TIRANË

📐SIPËRFAQJA : 65.38 m2
🏷️CMIMI : 78.000 euro
📍VENDNDODHJA : Rruga e Dafinave ,Tiranë

📌 Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje. Zona bën të mundur të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë të qetë dhe komode

🚪Tipologjia 1+1
1 Korridor
1 Ambient ndenje + gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

📱Për më shumë detaje na kontaktoni !
📲0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share