fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1,RRUGA HAMDI PEPO,TIRANË

Çmimi në Tel

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1,RRUGA HAMDI PEPO,TIRANË

Vendndodhja: Rruga Hamdi Pepo

DES sjell në shitje apartament 1+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Selitë, Tiranë.

Sipërfaqe Totale 49.00 m2

Katër godina banimi dhe shërbime 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë.

Kjo rezidencë është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Hamdi Pepo”,Selitë,Tiranë.

Godinat ndodhen në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht.

Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.

Organizimi i apartamentit:
1 Sallon + Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Korridor
1 Tualet me dritare

Detaje të tjera:
Kati i 1-rë banimi
Kompleks i vitit 2021-2023
Hapësira të gjelbërta për banorët

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share