fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 BULEVARDI I RI,TIRANË

165,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 BULEVARDI I RI,TIRANË

Siperfaqja e apartamentit: 94m2 bruto,82 m2 neto

Cmimi: 165.000 euro

Vendndodhja:Rruga Petrela

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit në një kompleks të ri, duke përfshirë ambientin e ndenjes+gatimit dhomën e gjumit, tualetin dhe ballkonin

Tipologjia 2+1
1 Ambient ndenje + gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
* Hapësira të mirë organizuara dhe te bollshme
* Ndërtim cilësor
*Kubaturë e rregullt
*Kompleks Residencial
*Zonë e qetë

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share