SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NË QERRET, KAVAJË

100,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Qerret, Kavajë.
Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një vile dhe ka një sipërfaqe prej 88.4m2.
Ambienti është i organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Çmimi i pronës është 100.000 euro total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Kavaje
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share