SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJIA 28 NENTORI, RRUGA ONUFRI, VLORË

48,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJIA 28 NENTORI, RRUGA ONUFRI, VLORË.

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri , ndërtuar ne 2016-2017, me hipotekë, në katin e parë të banimit dhe është duke u investuar.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 ndenje + gatim + ngrënie, 1 tualet, në një sipërfaqe prej 84.5 m2.

Çmimi: 48.000 Euro/Total ,i negociueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni: +355694003232.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share