fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË DELVINË

34,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË DELVINË

Detaje për apartamentin:

-Është një ndër zonat më të preferuara dhe te kërkuara në DElvinë duke pasur të aksesueshme dyqanet, marketet, qëndrën,shëtitoren,spitalin.
-Pallat ekzistues

Sipërfaqe Totale :109.62m2.
Apartamnti : 81.2m2.

Organizimi :

-Sallon + kuzhinë
-2 Dhomë gjumi
-1 Ballkon
-1 Tualet
-Korridor

Apartamenti ndodhet në katin e trete

Cmimi : 34.000 Euro / Total
Për më shumë informacione na kontaktoni :

+355 69 20 45 103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Delvine
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitur

Vendi

Share në mediat sociale

Share