fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË QENDËR TË QYTETIT,ELBASAN.

60,000 EUR / Total

Përshkrimi

Përshkrimi
SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 73 m2 dhe ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistues.

Apartamenti organizohet në:
Sallon+kuzhine,
2 Dhoma gjumi,
1 Tualet,
1 Ballkon

Çmimi është 60000 Euro/Total

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share