SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË BASHKISË HIMARË.

90,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË BASHKISË HIMARË.
Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati me shensor; në një zonë lehtësisht të aksesueshme të qytetit.
Prona organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë, 3 ballkone, Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106 m2 dhe shitet i mobiluar.
Çmimi: 90.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355693041461.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  7
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share