fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË.

212,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË.

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kosovarëve, pranë liqenit të Tiranës.

Sipërfaqe totale: 81.7 m2
Sipërfaqe brendshme: 68.3 m2
Sipërfaqe përbashkët: 13.4 m2.

Objekt i ri, në fazë ndërtimi,
Përfundon në Mars 2024.

Cilësi e lartë ndërtimi,
Objekti ka 3 kate nën tokë dhe 9 kate mbi tokë.

Çmimi i shitjes: 212’000 Euro/Total.

Për më shumë informacione kontaktoni në: +355694083999.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share