fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1+2 FUSHA E AVIACIONIT ,TIRANË

135,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1+2 FUSHA E AVIACIONIT ,TIRANË

Siperfaqja e apartamentit: 108 bruto,92.3 m2 neto

Cmimi: 135.000 euro

Vendndodhja:Rruga Beniamin Kurta

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një kompleks të ri, duke përfshirë ambientin e ndenjes+gatimit 2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ballkonin

Tipologjia 2+1+2
1 Ambient ndenje + gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon

Detaje të tjera:
* Hapësira të mirë organizuara dhe te bollshme
* Izolim Termik
*Kompleks I ri
*Zonë e qetë

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  6
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share