SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE RRUGËN DRITAN HOXHA, TIRANË

99,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 i pa mobiluar ne rrugën Dritan Hoxha. Apartamenti është 110m², ndodhet në katin e 5-të banim në një pallat të ri. Organizohet në sallon dhe kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me orientim nga Veriu. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 91 356

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share