fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE SHESHI WILLSON

125,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 te Sheshi Willson. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, 2 banjo, depo dhe paradhomë. Sipërfaqja totale: 117 m2.
Çmimi 125.000 €

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share