fbpx

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË ASTIR, TIRANË.

155,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NË ASTIR, TIRANË.

Buzë rrugës Teodor Keko

Ndërtim i ri

Apartamenti ndodhet në katin e 9-të (i fundit), taraca e izoluar dhe e shfrytëzueshme vetëm për apartamentin.

Sipërfaqe totale 120 m2

Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i pabanuar më parë

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Çmimi i shitjes: 155’000 Euro

Kontakt: +355694083999

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  9
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share