SHITET APARTAMENT I MIRË MOBILUAR TE RRUGA FUAT TOPTANI

235,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT I MIRË MOBILUAR TE RRUGA FUAT TOPTANI.

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të një ndërtese 4 katëshe dhe ka një sipërfaqe prej 192m2.

Është i përbërë nga një korridor lidhës, 1 kuzhinë, 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, 1 post parkimi, oborr të bollshëm.

Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka të gjitha facilitet e nevojshme pranë.

Çmimi i apartamentit është 235000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni: +355696032222

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share