fbpx

SHITET GODINE BIZNESI MULTI-FUNKSIONALE NË ELBASAN.

350,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET GODINË BIZNESI NË NJË NGA ZONAT MË TË ZHVILLUARA TË QYTETIT, ELBASAN.

Ambjenti është i ndarë në dy godina me sipërfaqe totale 760 m2.

Godina e parë është 140 m2 dhe është e organizuar në 3 kate.

Godina e dytë është 180 m2 dhe me themele të ngritura për katin e dytë.

Aktualisht është e shfrytëzuar si koncesionare makinash dhe është e dhënë me qera.

Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.

Çmimi: 350.000€/TOTAL

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni:

069 20 45 100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share