SHITET LOKAL NË RRUGËN “PANORAMA”

300,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet lokal në rrugën “Panorama”

Ambienti ka një sipërfaqe prej 268.17 m2, ka dy veranda një nga përpara lokalit dhe një nga pas te dyja me certifikatë pronësie.

Duke qënë se vendodhja është në mes të kompleksi të ri është shume e mirë për cfardolloj biznesi.

Ka 2 tualete, banakun dhe disa tavolina dhe karriget.

Çmimi i pronës është 300.000 euro total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share