SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN 1 MAJ, HIMARË

120,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet ndërtesë + truall në lagjen 1 Maj, Himarë. Ndërtesa organizohet në 2 dhoma, sallon, kuzhinë, banjo dhe një dhomë te vogël që shërben si depo.
Çmimi 120000 euro në total.
👉 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 304 1461.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share