fbpx

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË FSHATIN BORSH, HIMARË

400,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË FSHATIN BORSH, HIMARË

Shtëpia është e ndërtuar prej guri dhe ka dy kate + kati përdhe i cili shërben si depo.

Sipërfaqja totale e truallit është 2000 m2 ndërsa shtëpia zë një sipërfaqe prej 100 m2.

Secili kat organizohet në 2 dhoma, 1 sallon dhe një aneks që shërben si kuzhinë.

Prona ndodhet në një lagje të qetë dhe zotëron pamje panoramike nga deti.

Çmimi i shitjes është 400.000 euro/total (i negociueshëm).

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693041461

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug-Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share