SHITET SUPER APARTAMENT NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN.

80,000 LEK / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONGRESI ELBASANIT, ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 100 m2 dhe ndodhet në katin e 6-të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon+ kuzhinë, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka një investim shumë cilësor në mobilim dhe shitet totalisht i mobiluar .

Posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Çmim është 80.000 euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355692045100

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share