fbpx

SHITET TOKË BUJQËSORE 3020M2 NË BUNEC , SARANDE

120 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET TOKË BUJQËSORE 3020M2 NË BUNEC , SARANDE

Toka ka sipërfaqe 3020 m²

Vendndodhje: Bunec , Sarande

Zona është e aksesueshme dhe ka pamje nga deti .
Prona është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme për shkak të pozicionit tepër të favorshëm 100 m larg detit.

Çmimi: 120€/m2 .

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë!

📞 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭:
👩‍💻Arsjola Zhupa
📲 +355692045103
📧arsjola.zhupa@desrealestate.al
🌐 𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐞𝐬𝐫𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞.𝐚𝐥
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share