fbpx

SHITET TOKE + MAGAZINË NË MURIQAN, SHKODER.

290,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKE + MAGAZINË NË MURIQAN, SHKODER.

Toka ka një sipërfaqe totale prej 10.000m².
Nga ku kemi 2000m² truall dhe 8000m² toke are.
Ndërtesa e cila ndodhet në këtë truall ka një sipërfaqe totale prej 550 m².
Prona gjithashtu ka furnizim me ujë dhe energji elektrike me kabinë të personalizuar.
Magazina ndodhet në një pikë strategjike për biznesin me akses në rrugë dhe në zonë të njohur.
E gjithe siperfaqja eshte e mbjellur me peme frutore.
Prona është e pajisur me dokumentacionin përkatës.
Cmimi: 290000Euro/Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni +355 696011333

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Magazinë
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share