fbpx

SHITET TOKE PEMETORE 1248 M2 NE BORSH

190,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKE PEMETORE 1248M2 NE BORSH

Shitet 1248 m2 tokë pemëtore në Borsh
Toka është me dokumenta të rregullta pronësie . Toka ndodhet shume prane plazhit te borshit .

Kjo është një nga zonat më me zhvillim për turizmin e bregdetit Jon për shkak të ajrit të pastër nga gjelbërimi natyral, detit të kristaltë dhe qetësisë që të ofron kjo zonë.

Cmimi: 190.000 Euro/total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ +355 69 20 45 103

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Sarande
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share