fbpx

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

522,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Sipërfaqja totale e tokës është 3480 m2 dhe ndodhet 200 m larg plazhit.
Toka kufizohet me rrugë nga dy anë, me rrugën nacionale Vlorë – Sarandë në pjesën e sipërme si dhe me rrugë e percaktuar në hartë në pjesën e poshtme.
Prona ofron mundësi perfekte për investim pasi ndodhet në një zonë ku lejohet ndërtimi. Zona ku ndodhet prona është përcaktuar për format e turizmit të vecantë (ekoturizmi, agroturizmi, turizmi kulturor); dhe zona me shtëpi të dyta.
Ndërtesa me lartësi deri në 3 kate; parcele minimale ndertimi 500 m2;
intensitet – 0.4;
koeficent shfrytezimi – 40%

Çmimi 522.000 Euro/TOTAL.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ullishte
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share