fbpx

SHITET TRUALL + HOTEL 4 – KATESH NË DELVINË

950,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TRUALL + HOTEL 4 – KATESH NË DELVINË

Hoteli ëhtë i pozicionuar në qendër të qytetit të Delvinës dhe zotëron pamje nga pazari i vjeter.
Sipërfaqja totale e truallit është 2500 m2.
Sipërfaqja e ndërtesës është 150 m2 për secilin kat.

Sipas kateve ndërtesa ndahet në:

Kati 1 i cili përbëhet nga dy garazhe;
Secili prej kateve 2 dhe 3 organizohet në 5 dhoma + 4 tualete.
Kati i katërt (Papafingo ) organizohet në:
1 sallon + kuzhinë
2 dhoma gjumi
2 tualete.

Hoteli është i pajisur me sistem ngrohje-ftohje, panele diellore, pus uji si dhe sistem sigurie.

Çmimi: 950,000 EUR/TOTAL

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Hotel
 • Qyteti
  Delvine
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share