SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN NIVICË, HIMARË

90,000 EUR / Total

Përshkrimi

Sipërfaqja totale e truallit është 201.5 m², ndërsa shtëpia zë një sipërfaqe prej 33.7 m².

Shtëpia është rindërtuar nga fillimi totalisht prej guri dhe është ndërtesë 2-katëshe.

Prona ndodhet në një pozicion ideal pasi është vetëm 10 km larg qytetit të Sarandës dhe gjithashtu është e pozicionuar në një zonë të qetë ideale për pushimet tuaja.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355693041461.

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share