fbpx

SHITET VILË + TOKË NË KASHAR, TIRANË

350,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET VILË 4-KATËSHE NË KASHAR, TIRANË.

Vila ndodhet në zonë shumë të qetë të Tiranës.

Me shkallë nga jashtë cdo kate.
Vila posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Ka një sipërfaqe prej,
332 m² ndërtim,
320 m² truall,
3165 m² tokë arë brenda rrethimit të vilës.

Ndërtim cilësor,
Zonë e qetë,
Ajër i pastër,
Gjelbërim,
Vend-parkimi,
Mundësi ideale për banim.

Shitet totalisht e mobiluar dhe investuar me të gjitha kushtet e nevojshme.

Çmimi i shitjes është 350.000 Euro/Total.

Për informacion më të detajuar ose një vizitë në pronë kontaktoni në: +355693928000

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  4
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share